Lakeret stel med tilspidsende ben, oval bordplade med ilagte fliser af blå glaseret fajance, sign. Bjørn Wiinblad og dateret 73. H. 55, L. 136,5, B. 85,5 cm.
25650 | 4.600 DKK | 2021-01-27 19:30 |
26554 | 4.400 DKK | 2021-01-27 19:30 |
10447 | 4.000 DKK | 2021-01-27 19:30 |
31840 | 2.400 DKK | 2021-01-27 13:53 |
2.400 DKK | Startpris |