Fineret med riopalisander, indvendigt mahogni. Seks skuffer med indfældede greb, runde ben. Fremstillet hos Langkilde Møbler, 1960'erne.
B. 84, D. 44, H. 98 cm.
Cites certifikat medfølger
Brugsspor, pladen delvist bleget
280 | 5.500 DKK | 2021-02-03 19:29 |
28117 | 5.000 DKK | 2021-02-03 19:27 |
3522 | 4.800 DKK | 2021-02-03 18:48 |
22725 | 4.400 DKK | 2021-02-03 15:08 |
29209 | 3.600 DKK | 2021-01-31 18:32 |
KONTAKT | 3.400 DKK | 2021-01-29 14:42 |
RETROFABRI | 3.200 DKK | 2021-01-27 21:57 |
19507 | 3.000 DKK | 2021-01-27 21:23 |
3.000 DKK | Startpris |