Armstol med stel af teak og teakfineret, buet kopstykke. Sæde med gjorde og koksgråt uldbetræk. Ryghøjde 78,5, B. 61, sædehøjde 45 cm.
Fremstillet hos Næstved Møbelfabrik, stemplet herfra.
Pæn stand, fineren løs øverst på rygbrædt
26554 | 1.000 DKK | 2021-02-10 19:34 |
72 | 950 DKK | 2021-02-10 16:34 |
5936 | 800 DKK | 2021-02-10 16:14 |
16086 | 700 DKK | 2021-02-10 13:32 |
19507 | 600 DKK | 2021-02-09 17:01 |
28260 | 500 DKK | 2021-02-05 14:20 |
20118 | 475 DKK | 2021-02-05 08:59 |
29209 | 450 DKK | 2021-02-04 16:27 |
20587 | 425 DKK | 2021-02-04 16:19 |
400 DKK | Startpris |