Kopi af Jumeau. H. 58 cm. Krop af komposit og træ, restaureret? Stemplet Medalje d'Or. Fint tøj, sko og parasol. Incl. diverse accessories
MISTY | 15.000 DKK | 2021-03-20 16:20 |
BOBBINPIN | 14.000 DKK | 2021-03-20 16:20 |
1.600 DKK | Startpris |