92507. Serveringsbord af lakeret træ med råglasplade, 20. årh.s midte

Trapezformet med plade af råglas og en hylde af træ, håndtag af metal med trækugle. Metal hjul med (defekte) gummilister. L. 72, B. 54 cm, H. 60 cm.

Brugsslitage, lak slidt.

Varenr 92507

24 Februar 2021 19:37

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.700 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

105021.700 DKK2021-02-24 18:35
319561.600 DKK2021-02-22 14:26
15181.500 DKK2021-02-18 14:31
256891.200 DKK2021-02-18 00:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms