Ben af forcromet stål, formspændte skaller med mørkerød lak. Sædehøjde 44 cm.
Mindre skrammer og brugsspor, to stole med større ridser.
MVN | 6.500 DKK | 2021-03-03 15:44 |
PIET | 6.000 DKK | 2021-03-03 12:32 |
KONTAKT | 5.500 DKK | 2021-02-28 22:33 |
18657 | 5.000 DKK | 2021-02-27 09:44 |
DANIEL | 4.800 DKK | 2021-02-26 18:41 |
40 | 4.200 DKK | 2021-02-25 17:01 |
4.000 DKK | Startpris |