Udskåret lakeret træ, spejl, hylde med rum under og paraplyholdere på siden, drypbakke af metal. To rækker knager. Til placering op ad væg.
H. 195, B. 74, D. 27 cm.
Brugsspor.
18606 | 1.100 DKK | 2021-03-03 19:05 |
32170 | 1.000 DKK | 2021-03-03 18:30 |
1.000 DKK | Startpris |