H. 122/180, B. 100, D. 46/31,5 cm.
Fremstillet hos Søborg Møbler.
Brugsslitage, ridser, skrammer, afslag på ene greb og nederst på venstre side.
Nøgle medfølger.
19107 | 1.200 DKK | 2021-03-10 19:04 |
19045 | 1.100 DKK | 2021-03-10 09:46 |
1.000 DKK | Startpris |