Stel af egetræ, kopstykker af fineret teak, sæder betrukkede med uldstof.
Brugsslitage.
19107 | 2.200 DKK | 2021-03-10 19:05 |
25689 | 2.000 DKK | 2021-03-10 07:55 |
26472 | 2.000 DKK | 2021-03-10 09:15 |
JIMPS | 1.000 DKK | 2021-03-10 00:11 |
26554 | 700 DKK | 2021-03-09 15:54 |
25236 | 475 DKK | 2021-03-09 11:29 |
400 DKK | Startpris |