Ben af forcromet stål, formspændte skaller med mørkerød lak. Sædehøjde 44 cm.
Mindre skrammer og brugsspor, to stole med større ridser.
26554 | 6.500 DKK | 2021-03-17 08:33 |
MRMR | 6.500 DKK | 2021-03-17 18:20 |
KONTAKT | 5.500 DKK | 2021-03-15 23:22 |
20118 | 5.000 DKK | 2021-03-15 12:09 |
PBH | 4.800 DKK | 2021-03-13 09:58 |
27035 | 4.400 DKK | 2021-03-11 07:29 |
40 | 4.200 DKK | 2021-03-10 21:24 |
4.000 DKK | Startpris |