Ryglæn monteret med messingstykker. Runde ben. Paisley mønstret betræk. H. 81, B. 66, Sh. 43 cm.
En trædyvel over skrue på ryg mangler. Brugsspor, skrammer og mærker på armlæn.
JIMPS | 1.800 DKK | 2021-03-22 23:25 |
316 | 1.800 DKK | 2021-03-24 19:17 |
26376 | 1.600 DKK | 2021-03-22 21:59 |
17256 | 1.300 DKK | 2021-03-17 19:58 |
19107 | 1.200 DKK | 2021-03-17 19:08 |
1.200 DKK | Startpris |