De altdominerende e-sports skytter fra danske Astralis har doneret en signeret spillertrøje til auktionen.
Trøjen er en af deres egne spillertrøjer fra den nye Hummel serie, der blev frigivet i starten af året.
Der er samtlige autografer på inklusiv træneren Zonic.
Trøjen er doneret og indtægten fra salget går ubeskåret til Haven rundt mod børnecancer
32625 | 3.200 DKK | 2021-04-25 19:58 |
32643 | 3.000 DKK | 2021-04-25 19:28 |
32547 | 1.300 DKK | 2021-04-20 21:34 |
32556 | 1.200 DKK | 2021-04-16 19:55 |
32565 | 1.000 DKK | 2021-04-16 19:42 |
32543 | 600 DKK | 2021-04-16 11:37 |
400 DKK | Startpris |