12. Kasper Schmeichel, A-landsholdet, båret i kamp og signeret

Denne trøje er fra kampen mod Israel i Tel Aviv 25. marts 2021. Den er signeret af Kasper Schmeichel.
Han har sat sin autograf på brystet af den.

Varenr 96295

25 April 2021 20:24

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 4.200 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

KATRINEH4.200 DKK2021-04-22 21:33
322454.000 DKK2021-04-21 21:12
325763.000 DKK2021-04-17 12:44
325482.600 DKK2021-04-16 12:47
325501.100 DKK2021-04-16 11:57
325461.000 DKK2021-04-16 11:25
32423700 DKK2021-04-16 11:23
32543500 DKK2021-04-16 11:11
 400 DKK Startpris

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. De sendes direkte til højestbydende efter auktionen.

Der er ingen afgift!