2. Michael Maze, bordtennis, signeret bat og trøje; begge dele brugt ved kamp og træning

Den stortvindende Bordtennis herre, Michael “batman” Maze, har doneret sin brugte kamptrøje og tilhørende bat til denne auktion. Både bat og trøje har han signeret.
Michael har vundet VM, EM DM og OL,
og regnes for en af de mest vindende danske atleter igennem tiden.

Varenr 96285

25 April 2021 20:05

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 900 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

32590900 DKK2021-04-25 20:01
32423850 DKK2021-04-25 20:03
32588550 DKK2021-04-19 09:13
32555500 DKK2021-04-18 18:38
32566475 DKK2021-04-16 20:52
 400 DKK Startpris

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. De sendes direkte til højestbydende efter auktionen.

Der er ingen afgift!