7. Brøndby IF, fodbold, holdtrøje signeret af hele holdet

Superligaens meget vindende fodboldklub hedder Brøndby IF. De hårde drenge fra vestegnen har alle sat deres autografer på denne klubtrøje.

Varenr 96290

25 April 2021 20:14

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 3.000 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

325543.000 DKK2021-04-25 19:54
326442.800 DKK2021-04-25 19:52
324231.600 DKK2021-04-17 19:31
202641.000 DKK2021-04-16 19:16
32555800 DKK2021-04-16 18:58
32550400 DKK2021-04-16 11:57
 400 DKK Startpris

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. De sendes direkte til højestbydende efter auktionen.

Der er ingen afgift!