8. SønderjyskE ishockey support t-shirt og cap, begge dele signeret af hele holdet

SønderjyskE ishockey har en supportgruppe, som tæller nogle af landets mest loyale støtter. De har doneret denne support t-shirt med tilhørende kasket, og fået deres hold til at sætte autografer på dem begge.
Denne trøje og kasket kommer ikke bare i salg medmindre du er supporter.

Varenr 96291

25 April 2021 20:16

Vurdering 1000 DKK

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. De sendes direkte til højestbydende efter auktionen.

Der er ingen afgift!