9. Rene Holm, SønderjyskE ishockey, spillertrøje signeret

Rene Holm fra SønderjyskE ishockey, har doneret sin
spillertrøje. Den har været i utallige kampe og han har sat sin autograf på ryggen af den.

Varenr 96292

25 April 2021 20:18

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 2.800 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

325632.800 DKK2021-04-23 20:24
326312.600 DKK2021-04-23 17:54
326272.000 DKK2021-04-23 10:16
325601.600 DKK2021-04-16 17:27
32545500 DKK2021-04-16 16:19
 400 DKK Startpris

Haven rundt for Børnecancerfonden,

Støt kampen mod kræft hos børn – byd på signerede spillertrøjer doneret af spillerne.
Alle penge fra salget går ubeskåret til projektet "Haven rundt for Børnecancerfonden" og kampen mod kræft hos børn.

OBS trøjerne er IKKE udstillede i Auktionshuset. De sendes direkte til højestbydende efter auktionen.

Der er ingen afgift!