Skal fineret med oregon pine, betrukket med grønt stof. Forcromet stel på fem hjul. Højdejusterbar.
Brugsspor, polstring defekt.
17256 | 2.800 DKK | 2021-04-21 09:48 |
26554 | 2.600 DKK | 2021-04-21 07:30 |
KONTAKT | 2.200 DKK | 2021-04-20 21:20 |
30672 | 1.900 DKK | 2021-04-16 22:21 |
237 | 1.600 DKK | 2021-04-15 18:08 |
40 | 1.200 DKK | 2021-04-14 20:49 |
1.200 DKK | Startpris |