Skal fineret med oregon pine, betrukket med grønt stof. Forcromet stel på fem hjul. Højdejusterbar.
Brugsspor, polstring defekt. En smule blød i ryggen.
21437 | 1.300 DKK | 2021-05-12 18:57 |
40 | 1.200 DKK | 2021-05-05 22:58 |
1.200 DKK | Startpris |