96168. Arne Jacobsen: Syverstol som kontorstol på hjul, model 3117

Skal fineret med oregon pine, betrukket med grønt stof. Forcromet stel på fem hjul. Højdejusterbar.

Brugsspor, polstring defekt. En smule blød i ryggen.

Varenr 96168

12 Maj 2021 19:33

Vurdering 2500 DKK

214371.300 DKK2021-05-12 18:57
401.200 DKK2021-05-05 22:58
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms