Olie på lærred, sign. Mogens Hertz. 54 x 81 cm.
14937 | 3.800 DKK | 2021-05-19 19:42 |
4831 | 3.600 DKK | 2021-05-19 19:42 |
4165 | 2.800 DKK | 2021-05-19 13:00 |
2.600 DKK | Startpris |