Skal fineret med oregon pine, betrukket med grønt stof. Forcromet stel på fem hjul. Højdejusterbar.
Brugsspor, polstring defekt. En smule blød i ryggen.
27035 | 1.600 DKK | 2021-05-28 05:15 |
26554 | 1.500 DKK | 2021-06-02 10:22 |
PBH | 1.300 DKK | 2021-05-26 20:06 |
30608 | 1.200 DKK | 2021-05-26 19:16 |
1.200 DKK | Startpris |