Glas på alle sider, aflåselige døre. D. 50, B. 100, H. 150 cm.
Brugsspor i form af mindre ridser og afskalninger.
948 | 1.000 DKK | 2021-05-30 00:55 |
31913 | 950 DKK | 2021-06-02 19:40 |
600 DKK | Startpris |