Stander af forkromet metal monteret på sort fod, skærme af akryl samt top i rødt kunststof. H. 130 cm. Fremstillet hos Louis Poulsen.
Brugsspor/snavset; overskærm og sort top med rød indsats mangler samt let løs fatning.
23401 | 1.100 DKK | 2021-06-01 08:22 |
26376 | 1.000 DKK | 2021-05-28 17:18 |
750 DKK | Startpris |