Sign. Kgl. P. 14/3-1919 II, tilhørende Georg Tylstrup låg af patineret bronze, gennembrudt og smedet med stiliseret blomsterknop og ornamentik. Låget ligeledes stemplet Kgl.P. og dateret 14-3-1919, nr. 2. H. 13 cm
33393 | 14.000 DKK | 2021-09-23 16:46 |
2114 | 13.000 DKK | 2021-09-23 13:31 |
19170 | 8.500 DKK | 2021-09-22 17:13 |
23132 | 5.000 DKK | 2021-09-10 13:35 |
4.400 DKK | Startpris |