Dekoreret med lys glasur, låg af patineret bronze, signeret monogram og dateret 22-5-6, 1918. H. 12 cm.
33393 | 8.500 DKK | 2021-09-22 16:44 |
19170 | 8.000 DKK | 2021-09-10 11:40 |
8.000 DKK | Startpris |