Skal fineret med oregon pine, betrukket med grønt stof. Forcromet stel på fem hjul. Højdejusterbar.
Brugsspor, polstring defekt. En smule blød i ryggen.
21749 | 1.300 DKK | 2021-06-16 14:44 |
26554 | 1.200 DKK | 2021-06-16 08:21 |
1.200 DKK | Startpris |