Sign. Jens Tirslund. Diam. 31 cm (restaureret)
SANDERF | 900 DKK | 2021-06-10 17:27 |
24114 | 850 DKK | 2021-06-16 19:30 |
18209 | 325 DKK | 2021-06-15 18:00 |
MK | 275 DKK | 2021-06-09 21:09 |
MULLE | 250 DKK | 2021-06-09 20:00 |
250 DKK | Startpris |