Sæde og ryg af formspændt fineret træ, stel af forcromet stål. H. 65 cm, sædehøjde 32 cm.
Brugsspor, forcromningen med afskalninger
URSULA | 1.600 DKK | 2021-06-30 19:28 |
14051 | 1.500 DKK | 2021-06-30 18:37 |
1.500 DKK | Startpris |