Underdel med to låger og fem skuffer H. 68, B. 164, D. 40 cm. Overdel med hylder og skriveplade H. 123, B. 164, D. 30 cm. Udgået fra Illums Bolighus. Brugsspor, ridser på underdel top.
19045 | 650 DKK | 2021-07-07 17:42 |
29209 | 600 DKK | 2021-07-01 17:11 |
600 DKK | Startpris |