Pladen lakeret på den ene side og sortmalet på den anden. Fremstillet hos P. Jeppesen, plakette herfra..
80 x 80, H. 53 cm.
Brugsspor, overfladeridser/mærker
31039 | 1.700 DKK | 2021-07-07 17:14 |
5936 | 1.600 DKK | 2021-07-07 19:28 |
600 DKK | Startpris |