Lav skænk med fire døre, runde ben. Teakfineret også på bagsiden. Stemplet Vamo PV Sønderborg.
L. 250, H. 84, D. 48 cm. To hylder, ligeledes teakfineret, medfølger
Pæn stand med alm. lette brugsspor ( mangler 1 skuffe )
26376 | 6.500 DKK | 2021-08-04 18:25 |
26554 | 6.000 DKK | 2021-08-04 14:40 |
19107 | 5.500 DKK | 2021-08-02 18:11 |
JIMPS | 4.800 DKK | 2021-07-28 23:31 |
316 | 4.000 DKK | 2021-07-23 21:07 |
KONTAKT | 2.200 DKK | 2021-07-26 18:05 |
2.000 DKK | Startpris |