Skabene med greb og beslag af messing. To døre, hylder indvendigt. En sokkel medfølger. Fremstillede hos Karl Andersson, en reol med mærkat herfra.
Skabe H. 59, D. 54, B.. 135 cm.
Reoler H. 118, D. 36, B. 135 cm.
Slitage, ridser på låger og bagbeklædning og bagerste hjørne øverst skadet af vand på det ene skab.
19107 | 1.800 DKK | 2021-08-11 15:30 |
TOMMYC1708 | 1.700 DKK | 2021-08-11 19:36 |
INGE | 1.500 DKK | 2021-08-11 09:28 |
1.500 DKK | Startpris |