Johannes Andersen: Plade med klap, front med syskuffe samt underliggende garnkurv. Med hjul (antagelig eftermonteret). L.60/92 cm. B. 46 cm. H. 58 cm.
Overfladiske ridser, bund på 1 garntrisse mangler)
Cites medfølger.
4222 | 1.800 DKK | 2021-08-11 14:18 |
23927 | 1.700 DKK | 2021-08-11 13:59 |
26554 | 1.100 DKK | 2021-08-11 08:12 |
RETROFABRI | 1.000 DKK | 2021-08-08 17:19 |
1.000 DKK | Startpris |