Fire Trinidad stole, model Trinidad, model 3298 med skaller af bøg og stel af forkromet stålrør.
Kvadratisk spisebord, model Tabago, bordplade fineret med bøg, stel af forkromet stålrør H. 72, 80 x 80 cm.
Lakslitage på bord og stole, skjolder på bordplade.
20118 | 2.600 DKK | 2021-08-16 17:54 |
RETROFABRI | 2.400 DKK | 2021-08-15 21:51 |
2.400 DKK | Startpris |