Formspændte sortlakerede skaller, ben af forkromet stålrør. Fremstillede hos Fritz Hansen.
Brugsslitage, ridser og mærker.
26554 | 950 DKK | 2021-09-01 19:29 |
19267 | 900 DKK | 2021-09-01 11:24 |
RETROFABRI | 800 DKK | 2021-08-31 19:52 |
20118 | 750 DKK | 2021-08-26 09:56 |
750 DKK | Startpris |