Sammenklappelige. H. 86, B. 53 cm.
Alm. brugsspor, let slitage på malingen
33291 | 650 DKK | 2021-09-07 17:58 |
32967 | 600 DKK | 2021-09-04 12:06 |
400 DKK | Startpris |