Olie på lærred.
Sign. AV.
100 x 85 cm.
4532 | 5.000 DKK | 2021-12-01 20:29 |
33813 | 4.800 DKK | 2021-12-01 20:23 |
4165 | 3.400 DKK | 2021-11-13 18:19 |
3.400 DKK | Startpris |