Olie på lærred. Sign. på bagsiden J. Birkemose 98. 102 x 98 cm.
22875 | 19.000 DKK | 2021-12-02 16:41 |
4532 | 18.000 DKK | 2021-12-01 10:43 |
4165 | 15.000 DKK | 2021-11-13 18:19 |
15.000 DKK | Startpris |