Olie på lærred, signeret samt dateret 2000.
110 x 90 (118 x 98) cm.
40 | 9.000 DKK | 2021-12-02 16:16 |
4532 | 8.500 DKK | 2021-12-01 10:39 |
8.000 DKK | Startpris |