Hvidlakeret MDF. Ene modul med arkivskuffe. Begge
moduler: H. 35,5, B. 69,5, D. 38 cm.
Senere hvidlakerede. Brugsspor, ridser.
18908 | 425 DKK | 2021-09-22 18:33 |
30794 | 400 DKK | 2021-09-20 21:30 |
400 DKK | Startpris |