Stel af formbøjet bøgetræ, sæde flettet med gjorde H. 85 B. 49 sh. 40 cm. Fremstillet hos Dux, stempel herfra. Fremstår med brugsspor og slitage på gjorde.
14207 | 1.100 DKK | 2021-09-22 10:30 |
24153 | 1.000 DKK | 2021-09-20 09:45 |
1.000 DKK | Startpris |