Firkantede ben af eg, egetræsfineret plade.
62 x 62, h. 63 cm. Fremstillede hos Fredericia Stolefabrik, etiket herfra.
Pæn stand med alm. brugsspor
25029 | 2.200 DKK | 2021-10-20 19:33 |
31801 | 2.000 DKK | 2021-10-20 19:07 |
19170 | 700 DKK | 2021-10-18 16:24 |
500 DKK | Startpris |