Hvidlakeret MDF.
Fire moduler med hhv. låger og hylder H. 69,5, B. 69,5, D, 30 cm.
Otte moduler med hhv. hylder låger og skuffer H. 35,5, B. 69,5, D. 30 cm.
Senere hvidlakerede. Brugsslitage, ridser.
10147 | 5.500 DKK | 2021-10-20 15:27 |
8041 | 5.000 DKK | 2021-10-20 16:39 |
RETROFABRI | 4.400 DKK | 2021-10-18 18:20 |
2.000 DKK | Startpris |