Fineret bordplade H. 73, L. 160, B. 82 cm. Én fineret tillægsplade 47 cm.
Fremstillet hos FDB.
Brugsslitage.
16831 | 3.000 DKK | 2021-10-27 19:40 |
24177 | 2.800 DKK | 2021-10-27 19:38 |
2.000 DKK | Startpris |