Sign. monogram og dateret 1941. H. 6,5, L. 9,5 cm.
Støbt hos Brødr. Grage.
Ridse i patineringen på det ene knæ
JOHNSTEPHE | 2.400 DKK | 2021-11-03 16:31 |
141 | 2.200 DKK | 2021-11-03 16:49 |
1.500 DKK | Startpris |