Signeret og stemplet RITTER. H. 17 cm, L. 39 cm.
4165 | 2.400 DKK | 2021-11-03 19:10 |
11437 | 2.200 DKK | 2021-11-03 19:01 |
217 | 2.000 DKK | 2021-11-03 18:57 |
2.000 DKK | Startpris |