Vase V. 13 dekoreret i polykrome farver, sign. monogram og dateret 72. H. 18 cm.
"Fugle" skåle h. hver: 6 cm. Disse sign. V64, monogram 72. (3)
Proveniens: Fam. de Jonquieres samling.
17602 | 1.200 DKK | 2021-11-24 19:44 |
18665 | 1.100 DKK | 2021-11-24 19:34 |
20264 | 1.000 DKK | 2021-11-18 11:56 |
1491 | 950 DKK | 2021-11-18 11:26 |
800 DKK | Startpris |