Underliggende hylde med flet ophængt i messingbærere, runde tilspidsede ben. Udf. for
France & Daverkosen, 1960erne. Underside med plakette herfra. H. 50. B. 50. L. 150.
Lidt ridser, ellers almindelig brugsslitage.
10502 | 3.200 DKK | 2021-12-08 19:20 |
26554 | 3.000 DKK | 2021-12-08 08:05 |
KONTAKT | 2.800 DKK | 2021-12-01 23:36 |
33894 | 2.600 DKK | 2021-12-01 20:37 |
2.600 DKK | Startpris |