Stemplet Ipsen og Stenders Forlag Copyright 14. Samt signeret på træstubben.
35 x 25 cm, H. 15 cm.
31250 | 2.400 DKK | 2021-12-03 11:55 |
26496 | 2.200 DKK | 2021-12-02 18:53 |
24252 | 2.000 DKK | 2021-12-02 11:46 |
26376 | 1.900 DKK | 2021-12-02 13:47 |
4831 | 1.500 DKK | 2021-12-02 08:22 |
1.000 DKK | Startpris |