Det ene med udtræksbakker, det andet til hylde (hylden mangler). B. 80, H. 40, D. 40 cm, sokler h. 21 cm.
Alm. brugsspor. Skabet med hylde med gennembrydning i bagklædningen
28310 | 2.200 DKK | 2021-12-22 15:26 |
25040 | 2.000 DKK | 2021-12-22 17:34 |
25689 | 1.800 DKK | 2021-12-22 15:05 |
1.000 DKK | Startpris |